Perkame visų rūšių miškus išsikirtimui

Aukštomis kainomis perkame mišką išsikirtimui. Sutvarkome visus reikiamus dokumentus miško kirtimo leidimui gauti. Perkame jaunuolynus, pusamžius ar brandžius miškus. Turėdami ilgametę, tarptautinę prekybos mediena patirtį, galime pasiūlyti maksimalią kainą už Jūsų mišką.Norite sužinoti savo miško vertę ?

Siųsti užklausą

  Miško savininko kontaktai

  Miško informacija

  Mišką su žemeMišką išsikirtimui


  Nemokama specialisto konsultacija

  Sužinok savo miško vertę

  Po kliento pasiūlymo parduoti mišką iškirtimui, kertamą plotą įvertiname ir suformuojame pasiūlymą. Dažnu atveju, kai miško savininkas nežino kaip optimaliausiai ir su didžiausia nauda tvarkyti mišką, mes miškininkystės ir ekonominiu požiūriu rekomenduojame geriausią sprendimą.

  Mes visada prisitaikysime prie Jūsų norų. Naudodami savo metodiką, galime įvertinti mišką per 24 valandas.

  Jei norite sužinoti savo miško vertę, užpildykite prašymą ir nemokamai gaukite profesionalią miško įvertinimo specialisto konsultaciją arba paskambinkite +370 642 22255.

  Miško vertinimo specialistas susisieks su jumis per vieną darbo dieną!  Apmokėjimas

  Mokame iki 20% daugiau nei konkurentai

  Perkant mišką išsikirtimui, sutarta suma mokama sudarant sutartį, todėl miško savininkui nereikia bijoti sukčiavimo. Daugelis konkurentų siūlo visokias schemas, kai mokama pagal realizuotus kubus. Tačiau šiuo atveju yra didelė apgaulės tikimybė. Visada klientams rekomenduojame vadovautis principu - pirmiausia yra mokėjimas, o tada jūs galite pradėti vykdyti kirtimus.  Kaina

  Nuo ko priklauso stataus miško kaina?

  Miško kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Išvardinsime svarbiausius:

  • Medienos tūris
  • Medžių rūšis
  • Medienos kokybė
  • Kirtimo išlaidos
  • Medienos ištraukimo atstumas
  • Kiti veiksniai


  Ką mes darome su įsigytu stačiu mišku?


  Mes tiekiame nukirstą medieną Lietuvos ir užsienio partneriams. Esame sudarę bendradarbiavimo sutartis su apvaliosios medienos perdirbėjais, gaminančiais aukštos kokybės produktus. Turime partnerių Latvijoje, Skandinavijoje, Vokietijoje, Kinijoje bei kitose šalyse.